Kategorie

Co robię?

Na początku najbardziej zafascynował mnie manicure frezarkowy. Godzinami oglądałam filmy, jak stylistki zza wschodniej granicy perfekcyjnie muskają paznokcie i "skórki" małymi okrągłymi końcóweczkami o rozmaitych kształtach osiągając spektakularne efekty. Też tak chciałam! Więc ćwiczyłam, próbowałam różnych sprzętów, ruchów i po szkoleniach i wieeeelu godzinach ćwiczeń i wielu klientkach o różnej anatomii paznokci dochodziłam do coraz to bardziej zadowalających mnie efektów.
Później rozpracowałam temat baz budujących które dopiero co pojawiły się na rynku. Tu również wzorując się na koleżankach zza wschodniej granicy nauczyłam się nadbudowywać paznokcie tak, by ukryć ich mankamenty i je wzmocnić.

A więc jak się domyślasz specjalizuję się w manicure frezarką. Dzięki tej metodzie skórki są delikatnie usuwane, gładkie, zadzierają się zdecydowanie mniej w porównaniu do wycinania ich cążkami.

Dodatkowo dzięki bardzo dokładnemu usunięciu "skórek" mogę malować bardzo blisko nich, uzyskując efekt, jakby paznokieć rósł  już z kolorem, a więc odrost pojawia się nawet dopiero po tygodniu!

Praca na szybko, na akord, byleby tylko zmaksymalizować zyski działa na mnie jak płachta na byka! Dbam o szczegóły, dlatego mój czas wykonania jest zdecydowanie dłuższy niż u konkurencji. Poświęcam Ci tyle czasu, by uzyskać maksymalnie satysfakcjonujący nas obie efekt.

Są to nieodłączne elementy wszystkich moich usług. Dbałość o szczegóły wymaga czasu, zaufaj mi, warto "odsiedzieć" swoje ;)


A jakie usługi wykonuję konkretnie?

Ultra-trwały manicure hybrydowy - dzięki połączeniu pracy frezarką oraz bazy nakładanej techniką nadbudowy uzyskujemy stylizację o wiele trwalszą od tradycyjnych hybryd, a odrosty stają się widoczne mniej więcej dopiero po tygodniu!

Manicure żelowy i przedłużanie - koniec z paznokciami krzywymi, pagórzastymi, odpadającymi po jednym dniu! Nakładanie żelu to sztuka - czy wiesz, że sztuczny paznokieć powinien mieć prawidłową architekturę i że to ona góruje nad nakładaniem grubej warstwy produktu i pozwala uzyskać naturalny wygląd? Aby uzyskać jak najlepszy efekt tworzę krzywą C, zaciskam tunel, frezuję od spodu... Nie wiesz o czym mowa? Nieważne, liczy się tylko czy Ty widzisz różnicę w efekcie końcowym :)

Pedicure - na paznokciach stóp również wykonuję ultra-trwałą hybrydę, ale to nie wszystko! Usuwam frezarką i skalpelem martwy naskórek. Niejednokrotnie to nie tylko dobry wizualnie efekt, ale też ulga w bólu spowodowanym modzelami i odciskami.